مشاوره و سفارش

سگ نگهبان توله

فروشنده های زیادی وجود دارند که سگ های توله را به فروش می رسانند و معمولا مردم توله ی یک سگ را می خرند زیرا تربیت این سگ ها آسان تر است. سگ ها در نژاد های خیلی زیادی در ایران وجود دارند اما معمولا سگ هایی که نژادشان قابلیت نگهبانی را دارد خیلی پرفروش اند و افراد زیادی معمولا به دنبال خرید این سگ ها هستند. سگ های نگهبان را معمولا زمانی که توله هستند خریداری می کنند چون تربیت کردن یک توله سگ خیلی آسان تر و راحت تر از تربیت و آموزش یک سگی است که قبلا زیر دست شخصی دیگر بوده است.

سگ دوبرمن اصیل

این سگ استعداد و کارایی های خوبی دارد که از جمله می توان ردیابی، دیده‌بانی، نگهبانی، امور پلیسی، امور نظامی، جستجو و نجات، کار درمانی و رقابت‌های فرمانپذیری و محافظت را نام برد. این سگ ظاهرا سگی قوی به نظر می رسد اما قدرت واقعی سگ از آن چه که به نظر می رسد بسیار بیشتر است و اگر کوچکترین خطری احساس کند و یا دستوری از صاحبش دریافت کند با غریزه ی خطا ناپذیر خود به سرعت به هدف حمله کرده و یا از صاحب خود در مواقع خطر دفاع می کند. این سگ ها به سرما بسیار حساس هستند.

سگ شکاری سیاه

چندین مدل مختلف سگ شکاری با رنگ سیاه در این سایت برای فروش وجود دارد که شما می توانید هر یک از این سگ ها را از بازار اینترنتی با قیمت خوب بخرید.
سگ های شکاری ضمن اینکه سگ های باهوش و تیزبینی هستند به راحتی می توانند با قدرت بویایی و بینایی خیلی قدرتمند خود همه چیز را در کمترین زمان پیدا کنند. این سایت بازار رسمی فروش انواع مختلف چنین سگ هایی است. شما یک نمونه از سگ های شکاری خیلی خوب را در تصویر می بینید.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی …. ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع سگ آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه